Szafka na buty CABINET - czarna LEIFHEIT 80005

Nowość

Niewielka, zamykana na zamek, materiałowa szafka na buty w kolorze czarnym, nie zabiera dużo miejsca, pozwala na utrzymanie porządku i idealnie współgra z otoczeniem.

Kod produktu: 80005 EAN: 4006501800053 Gwarancja: 3 Roczna gwarancja

Cena rynkowa 165 zł Twoja cena 148 zł Cena bez VAT 120,33 zł Sposoby dostawy
Ostatnia sztuka
25

Gwarancja dostawy
W poniedziałek W Twoim domu

Szafka na buty CABINET – czarna

Idealna szafka na buty powinna być wytrzymała, powinno być w niej dużo miejsca, ale sama powinna zajmować go jak najmniej. Praktyczne rozwiązanie w tym zakresie oferuje firma Leifheit z szafką na buty z serii Combi System.
Szafka doskonale chroni obuwie przed kurzem, pomaga w ich przechowywaniu w zorganizowany i estetyczny sposób, a ponad to dzięki wykonaniu jej z materiału swobodnie dociera do jej wnętrza powietrze.
Szafka jest wykonana z grubego, czarnego materiału, zarówno bardzo odpornego na zabrudzenia, jak i łatwego w czyszczeniu. Przy myciu szafki można bez problemu stosować wodę.
Cztery ruchome półki pozwolą na dowolne zagospodarowanie wnętrza szafki, tak by maksymalnie wykorzystać wewnętrzną przestrzeń i by jak najlepiej dopasować ją do potrzeb każdego użytkownika.
Szafka posiada mocną ramę ze wzmocnionymi łączeniami, której zawdzięcza swą stabilność.
Dzięki zastosowania zamka szafkę można z łatwością otworzyć lub zamknąć. Dodatkową zaletą jest możliwość całkowitego otwarcia i zrolowania przedniej ścianki szafki (można ją przymocować za pomocą rzepu), co pozwala na łatwy wgląd do wnętrza.
Kiedy przestanie być potrzebna, szafkę można złożyć. Jej przechowywanie nie wymaga wiele miejsca.
Bez problemu można również zagospodarować przestrzeń wewnątrz szafki wykorzystując pudełka firmy Leifheit z serii Combi System. Pudełka są dostępne w dwóch wielkościach i pozwalają na dopasowanie wnętrza szafki do indywidualnych potrzeb.


Parametry szafki na buty CABINET Combi System marki Leifheit:

  • Rozmiary: 60 x 35 x 81,5 cm
  • Waga: 2,4 kg
  • Materiał: poliester
  • Kolor: ciemno szary aż czarny
  • EAN: 4006501800053
  • Okres gwarancji: 3 lata
waga: 2,4 kg
materialny:
kolor:
szerokość:

Produkty alternatywne

2018 Copyright , UNSO Urszula Naworol, ul. Literacka 25/2, 01-864 Warszawa / Powered by Web Revolution