Szafa materiałowa FLEX szara LEIFHEIT 80002

Nowość Darmowa wysyłka

Praktyczna i pojemna szafa materiałowa FLEX idealna do przechowywania odzieży sezonowej. Można ją bez problemu złożyć, kiedy przestanie być potrzebna.

Kod produktu: 80002 EAN: 4006501800022 Gwarancja: 3 Roczna gwarancja

Cena rynkowa 249 zł Twoja cena 215 zł Cena bez VAT 174,80 zł Sposoby dostawy
Ostatnia sztuka
31

Gwarancja dostawy
w czwartek W Twoim domu

Szafa FLEX szara

Materiałowa szafa FLEX jest niezawodnym sposobem by zwiększyć w domu przestrzeń przeznaczoną do przechowywania ubrań, sprzętu sportowego lub rzeczy, na które gdzie indziej zabrakło już miejsca.
Idealnie nadaje się do przechowywania dużych rzeczy, jak kurtki i płaszcze, dzięki dużej powierzchni wewnętrznej. Dostęp do niej ułatwiają „drzwi” otwierane za pomocą zamka błyskawicznego. Na zewnątrz jest umieszczonych 16 kieszeni przeznaczonych do przechowywania mniejszych przedmiotów.
Szafa jest niezwykle stabilna i wytrzymała dzięki staranie dobranym materiałom użytym do jej produkcji oraz wzmocnionym łączeniom i poprzeczce wmontowanej w tylnej ścianie.
Przed pyłem chroni ubrania wielowarstwowa, gęsta tkanina. Dodatkowymi jej zaletami jest przepuszczalność powietrza oraz możliwość mycia szafy z użyciem wody.
Wnętrze szafy może być dodatkowo zagospodarowane dzięki użyciu półek wiszących, pudełek lub worków próżniowych z serii Leifheit Combi System.
Szafę można bez problemu złożyć i schować na okres, kiedy nie jest potrzebna.


Parametry szafy materiałowej FLEX Combi System Leifheit:

  • Rozmiary: 90 x 50 x 160 cm
  • Materiał: poliester
  • Kolor: jasno szary
  • EAN: 4006501800022
  • Okres gwarancji: 3 lata
waga:
materialny:
kolor:
szerokość:

Produkty alternatywne

2018 Copyright , UNSO Urszula Naworol, ul. Literacka 25/2, 01-864 Warszawa / Powered by Web Revolution