Poradzimy Wam z wyborem tej właściwej DOMOWEJ suszarki na pranie

Nie macie ogrodu ani balkonu, także nie zostaje Wam nic innego, niż wyprane pranie rozwiesić w mieszkaniu?  Z TĄ WŁAŚCIWĄ suszarką będziecie mogli efektywnie suszyć pranie zgodnie z Waszymi wymaganiami. Przedstawimy Państwu poszczególne typy suszarek i damy  szansę na wybór tej najwłaściwszej dla Was.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka użytecznych informacji, które pomogą Wam zorientować się przy kupnie odpowiedniej domowej suszarki na pranie. Przedstawimy Państwu domowe suszarki marki LEIFHEIT, które zaliczają się do suszarek o najwyższej jakości i właśnie dlatego znajdziecie je Państwo w naszym sklepie internetowym.

Suszenie prania w domu nie jest żadną wiedzą

Nie zawsze da się suszyć pranie na świeżym powietrzu, np. ze względu na to, że pada lub na dworze jest zimno. Domowych suszarek na pranie jest bardzo dużo, jest więc pewne, że znajdziecie Państwo typ, który będzie Wam odpowiadał. Do dyspozycji mamy domowe suszarki na pranie: naścienne, stojące, do zawieszania itp. Przy wyborze właściwego typu ważne jest by upewnić się:

  • Ile miejsca macie w mieszkaniu?
  • Dla ilu osób naraz pierzecie?
  • Gdzie umieścić suszarkę? W jakim miejscu nie będzie nikomu przeszkadzać?
  • Gdzie będziecie suszarkę przechowywać, kiedy nie będzie używana?

Stojące suszarki na pranie

Stojące suszarki na pranie LEIFHEIT są bardzo popularne i z pewnością dobrze je znacie. Największą ich zaletą jest duża ilość prania, które mogą pomieścić. W naszym sklepie możecie Państwo wybrać spośród rożnych wielkości suszarek, od ok. 12 do 30 metrów powierzchni suszącej. Są lekkie, a przemieszczanie ich nie stanowi żadnego problemu. Dzięki użytym materiałom są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, bez problemu można je również umieścić na balkonie czy tarasie. Najlepiej sprzedają się suszarki serii Pegasus z rozkładanymi skrzydłami, popularna jest również seria Tower a to dzięki temu, że zabiera niewiele przestrzeni. Nowinką w rodzinie Leifheit jest suszarka Classic 200 Easy z rozkładanymi skrzydłami i nóżkami w kształcie litry X.

Suszarki PEGASUS

Suszarki Pegasus są najliczniejszą serią pomiędzy suszarkami stojącymi. Produkowane są w wielu wariantach różniących się nie tylko długością sznurów, ale także różnym stopniem wyposażenia oraz różną funkcjonalnością. Na przykład suszarki typu Compact bez problemu można umieścić także w wannie, suszarki Varioline pozwalają na modyfikację odległości pomiędzy poszczególnymi sznurami, suszarki Mobile dysponują parą kółek by ułatwić manipulację z suszarką, podczas gdy na suszarki Maxx bez problemu da się powiesić także dłuższe pranie. Oznaczenie Plus i DeLuxe dotyczy suszarek z ponadstandardowym wyposażeniem, jak na przykład klipsy do wieszania niewielkich rzeczy, siateczkę na spinacze, wieszaki lub siateczkę do suszenia delikatnego prania w pozycji poziomej.

Kolekcja Pegasus oferuje typowe suszarki rozkładane. Posiadamy specjalną, limitowaną, kolorową edycję klasycznej suszarki PEGASUS 180 Classic. Możecie Państwo wybrać z trzech kolorów – różowego, żółtego lub niebieskiego.

Suszarka PEGASUS 200 Varioline oferuje możliwość indywidualnego ustawienia odległości  pomiędzy poszczególnymi sznurami, co umożliwia łatwiejsze wieszanie prania i lepszą cyrkulacje powietrza.

Suszarki TOWER

Suszarki z serii Tower będą dla Państwa wybawieniem, jeżeli macie na suszenie prania naprawdę mało miejsca. Niektóre rodzaje tych suszarek zmieszczą się nawet w kabinie prysznicowej. Ich konstrukcja, domyślnie orientowana na wysokość, ostatecznie jest w stanie zmieścić więcej prania niż jakakolwiek suszarka Pegasus. Co więcej środkowe piętro suszarki można złożyć, co pozwala na suszenie rzeczy o większej długości.

Na zdjęciu model TOWER 270.

Suszarki naścienne

Najbardziej oszczędnym rozwiązaniem pod względem zajmowanego miejsca są bez wątpienia suszarki naścienne. Wymagają, co prawda, trwałego przymocowania do ściany zazwyczaj w łazience, niekiedy jednak montowane są również na balkonie. Niektóre suszarki naścienne firmy Leifheit są przeznaczone zarówno do użytkowania we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Suszarki Telegant, Teleclip, Rollquick, Rollfix

Instalacje naścienne oferujemy w czterech seriach - Telegant, Teleclip, Rollquick, Rollfix. Suszarki Telegant i Teleclip są przeznaczone do okazjonalnego suszenia prania. Nie wymagają wiele przestrzeni, ale także nie oferują zbyt wiele miejsca do wieszania prania. Ich przestrzeń susząca waha się pomiędzy trzema a ośmioma metrami. Typ Telegant, jak podpowiada już sama nazwa, opierają się na eleganckim wyglądzie oraz możliwości szybkiego rozłożenia i złożenia. Po rozłożeniu bocznych skrzydeł, wystarczy wysunąć sznury, by suszarka był gotowa. Seria Teleclip posiada tak skonstruowane uchwyty, by maksymalnie ułatwić otwieranie suszarki. Jest to rozwiązanie wysuwane. Suszarki Rollquick i Rollfix należą do suszarek wysuwanych, ich sznury z automatycznym nawijaniem i automatyczną blokadą, rozpina się między dwoma ścianami. Ściany mogą być od siebie oddalone maksymalnie na odległość 4,2 m, co biorąc pod uwagę pięć sznurów daje łączną długość powierzchni suszącej równej 20 m. Suszarka Rollfix nadaje się do użytkowania jedynie we wnętrzach. Można ją umieścić np. w łazience nad wanną. Zaletą suszarki typu Rollquick jest możliwość użytkowania jej zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. W związku z czym nadaje się do użytkowania np. na balkonie.

Suszarka na pranie TELEGANT Plus 100 marki Leifheit jest rozkładaną suszarka naścienną z minimalnymi wymaganiami dotyczącymi miejsca.

Atrakcyjna cenowo, zwijana, naścienna  suszarka na pranie LEIFHEIT ROLLQUICK również nie wymaga wiele przestrzeni. W jej skład wchodzi 5 wysokiej jakości sznurów, nawijanych automatycznie, o maksymalnej długości 4,2 m. Można zainstalować ją pomiędzy 2 ścianami nie tylko w łazience, ale również na balkonie.

Naścienna suszarka wysuwana LEIFHEIT TELECLIP 60 oferuje powierzchnię suszącą do 4,2 m i możliwość wysuwania jej wg aktualnych potrzeb.

Oprócz suszarek stojących i naściennych można u nas również zamówić inne warianty do suszenia prania w domu, jak suszarki zawieszane na okna, czy kaloryfery lub też z możliwością zawieszenia w wannie. Klasyczne rozkładane suszarki Leifheit są bardzo wysokiej jakości, są również odporne na zmienne warunki atmosferyczne, można je więc bez obaw postawić na balkonie. Pełną ofertę znajdziecie Państwo w kategorii suszenie prania.

2018 Copyright , UNSO Urszula Naworol, ul. Literacka 25/2, 01-864 Warszawa / Powered by Web Revolution