Ogrodowe suszarki na pranie, którą wybrać?

Pranie, pranie i znowu pranie… minimalnie raz na tydzień i znów od nowa. Powtarzalny rytuał, który trzeba powtarzać jeżeli chcemy chodzić w rzeczach czystych i pachnących. Dobrze, że istnieją pralki, które za nas wypiorą nasze pranie. To samo dotyczy suszarek na pranie, dzięki którym mamy przestrzeń na suszenie już wypranych rzeczy. Co jednak nie zmienia faktu, bez naszego zaangażowania się nie obejdzie. Postarajmy się więc maksymalnie ułatwić sobie choć część z tego rytuału i wybierzmy tych najlepszy pomocników, nie tylko w przypadku samego prania, ale także przy jego suszeniu.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka pożytecznych informacji, które pomogą Wam zorientować się, która suszarka ogrodowa będzie najwłaściwsza właśnie dla Was. Przedstawimy Państwu suszarki ogrodowe marki Leifheit, które należą do jednych z najlepszych, a także o najwyższej jakości i właśnie dlatego znajdziecie je Państwo w naszym sklepie internetowym.

Pachnące pranie przy minimalnym wysiłku

Na powietrzu pranie schnie szybciej i zdecydowanie ładniej pachnie. Jeżeli posiadacie ogród najlepszym wyborem dla Was będzie ogrodowa szuszarka na pradnie Leifheit LINOMATIC. Do dyspozycji macie Państwo kilka modeli w seriach Comfort, Plus i DeLuxe. Każdą z tych suszarek można zabetonować w ziemi lub przymocować za pomocą uchwytu śrubowego. Suszarki można zostawić przez cały sezon na zewnątrz, lub łatwo wyciągnąć z uchwytu i złożyć.

LINOMATIC Comfort

Jedna z najbardziej dostępnych cenowo suszarek w wariancie podstawowym. Zaletą tego modelu jest możliwość obsługi jedną ręką. Suszarki LINOMATIC Comfort da się łatwo rozłożyć przy pomocy innowacyjnego systemu Easy-Lift – wystarczy po prostu pociągnąć za linkę. Składa się ją poprzez naciśnięcie bezpiecznika na ramieniu suszarki. Opatentowany system automatycznego zwijania sznurów do konstrukcji nośnej ramienia przy składaniu suszarki zabrania niepożądanemu splątaniu sznurów, a przede wszystkim – nie ma potrzeby myć sznurów z zabrudzeń przed każdym kolejnym wieszaniem prania. Suszarki dysponują również na końcu każdego ramienia oczkami, co umożliwia łatwe suszenie prania na  wieszakach.

Możecie Państwo zamówić u nas obrotową suszarkę ogrodową LINOMATIC Comfort 400 (dysponuje 40 metrami powierzchni suszącej = powierzania na pranie z 4 pralek) lub obrotową  suszarkę ogrodową LINOMATIC Comfort 500 (dysponuje 50 metrami powierzchni suszącej = powierzchnia na pranie z 5 pralek).

LINOMATIC Plus

Do wyższej klasy można zaliczyć jedne z najbardziej wszechstronnych suszarek na rynku, modele Limonatic Plus! Także są wyposażone w opatentowany system zwijania sznurów do ramion. Sznury zwinięte do konstrukcji ramienia nie plątają się i są chronione przed zniszczeniem. 100% ochronę przed wniknięciem wody i różnych zanieczyszczeń do wnętrza suszarki zapewniają plastikowe listwy Clean-line, które po złożeniu suszarki zakrywają przestrzeń pomiędzy poszczególnymi ramionami. Do rozkładania składania suszarki  służy praktyczny uchwyt na jej konstrukcji. Tutaj także do obsługi wystarczy tylko jedna ręka. Ramiona suszarek Plus są zaopatrzone na swych końcach w dwa oczka służące do zawieszania prania na wieszakach. Suszarki LINOMATIC Plus są jedyne w swoim rodzaju, ze względu na to że mają możliwość indywidualnego nastawienia wysokości części suszącej i zablokowania jej, aż na siedmiu poziomach. To umożliwia bezproblemowe wieszanie prania także niższym osobom.

 

Możecie Państwo wybrać spośród dwóch modeli. Obrotowa suszarka ogrodowa LINOMATIC Plus 500 oferuje 50 metrów powierzchni suszącej, co jest powierzchnią wystarczającą do powieszenia prania z 5 pralek, a obrotowa suszarka ogrodowa LINOMATIC Plus 600 z 60 metrami powierzchni suszącej pozwoli na powieszenie prania z 6 pralek.

LINOMATIC DeLuxe

Suszarki LINOMATIC DeLuxe są prawdopodobnie najlepszymi składanymi suszarkami ogrodowymi na rynku. Podobnie jak suszarki z serii LINOMATIC Comfort dysponują unikatowym systemem Easy-Lift  do prostego i super szybkiego rozkładania suszarki oraz bezpiecznikiem umieszczonym na jednym z ramion zapewniającym łatwe jej składanie. Oczywiście suszarki tego typu posiadają automatyczne zwijanie sznurów do ramion oraz plastikowe listwy Clean-line zasłaniające przestrzenie pomiędzy ramionami złożonej suszarki (jak w suszarce LINOMATIC Plus – więcej powyżej). Każde ramię suszarki jest zaopatrzone w dwa oczka przeznaczone do wieszania prania na wieszakach.

W naszym sklepie internetowym dostaniecie państwo już teraz 3 modele z tej serii. Suszarka ogrodowa LINOMATIC 400 DeLuxe LEIFHEIT oferuje 40 metrów powierzchni suszącej  co równa się praniu z 4 pralek, obrotowa suszarka ogrodowao LINOMATIC 500 DeLuxe LEIFHEIT posiada 50 metrów powierzchni suszącej (pranie z 5 pralek) i obrotowa suszarka ogrodowa LINOMATIC 600 DeLuxe LEIFHEIT oferuje 60 metrów powierzchni suszącej (pranie z 6 pralek).

 

 

 

Modele ze wszystkich serii oferujemy również w atrakcyjnych cenowo zestawach np. z uchwytem mocującym i pokrowcem ochronnym.

Atrakcyjny cenowo zestaw suszaki ogrodowej LINOMATIC Comfort 400.

Również ramiona można wykorzystać do suszenia. Do suszarek można przypiąć specjalne klipsy na drobne rzeczy. Dzięki easyklipu można suszyć aż 38 skarpetek bez używania spinaczy lub zawiesić na nim wieszaki na koszule.

Suszenie prania na balkonie

Jeżeli nie posiadacie Państwo ogrodu, nie martwcie się. Jeżeli macie przynajmniej balkon, istnieje dalszy typ suszarki, który umożliwia suszenie prania na świeżym powietrzu. W tym przypadku mamy do wyboru albo suszarki wieszane na barierce, albo suszarki naścienne.

Suszarka TELEGANT 100 z powierzchnią suszącą 7,2 m nadaje się do użytkowania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Suszarka zawieszana z powierzchnia suszącą 2,5 m zmieści się nawet na najmniejszym balkonie.

Także większość suszarek stojących marki LEIFHEIT jest wyprodukowana z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, można je więc również bez problemu używać do suszenia pranie na świeżym powietrzu.

Możliwości, jak suszyć pranie na świeżym powietrzu nie da się zliczyć. Wybierzcie najbardziej odpowiadającą Wam suszarkę ogrodową w naszym sklepie internetowym: http://leifheit.aledyskont.pl/suszarki-ogrodowe. Co by nie mówić również klasyczne domowe suszarki stojące LEIFHEIT są bardzo wysokiej jakości i nie poddają się zmiennym warunkom atmosferycznym, także można je bez problemu postawić na balkonie, tarasie, czy w ogrodzie. Je również posiadamy w naszej ofercie: http://leifheit.aledyskont.pl/suszarki-pokojowe.

2018 Copyright , UNSO Urszula Naworol, ul. Literacka 25/2, 01-864 Warszawa / Powered by Web Revolution