Zestaw: odkurzacz do szyb Dry & Clean z 43 cm rączką oraz dwustronny mop ręczny do szyb - CLICK System Leifheit 51003

Darmowa wysyłka Promocja

Zestaw odkurzacz do szyb Dry & Clean z 43 cm rączka i dwustronny mop ręczny do szyb CLICK System pozwala utrzymać porządek w domu.

Kod produktu: 51003 EAN: 4006501510037 Gwarancja: 2 Roczna gwarancja

Cena rynkowa 378 zł Twoja cena 201 zł Cena bez VAT 163,41 zł Sposoby dostawy
W magazynie > 10 szt.
01

Gwarancja dostawy
we wtorek W Twoim domu

Odkurzacz do szyb Leifheit Dry & Clean (51001)

Odkurzacz do szyb Leifheit jest teraz jeszcze bardziej praktyczny. Głowicę z powierzchnią ssącą można teraz zdjąć i wymienić na inną, z mniejszą powierzchnią zbierającą o szerokości 17 cm, która jest odpowiednia do mycia mniejszych okien. Korpus odkurzacza ma obniżoną wagę w stosunku do swych poprzedników, dzięki czemu manipu-lacja nim jest teraz znacznie łatwiejsza. Została również wydłużona żywotność baterii odkurzacza oraz zwiększona jego moc ssąca. Nowatorskie mycie okien dzięki elektrycznemu odsysaniu wody. Odpowiedni do klasycznych okien, luster, pryszniców, kafelek. Mycie okien bez smug i niepotrzebnych kropel wody. Odkurzacz wykazuje maksymalną siłę ssącą dopiero przy kontakcie z powierzchnią. Odessanie wody z trudno dostępnych miejsc może być wykonane z góry na dół, ukośnie, lub przez głowicę. Sensor stand by dla maksymalnego przedłużenia żywotności baterii – czas pracy ok. 35 min. Nowy design pojemnika na wodę o pojemności 100 ml z dużym otworem, który ułatwi manipulację z odessaną wodą. Wygodne użytkowanie dzięki rezygnacji z kabla. Część zestawu stanowią ładowarka oraz bateria Li-on (testowana dla 1000 cyklów nabijania). Rączka o długości 43 cm (kompatybilna z innymi elementami serii CLICK System). Szeroka, gumowa powierzchnia stykowa głowicy: 28 cm. Moc ładowarki: 5 V. Napięcie przy działaniu baterii: 3,7 V. Kompatybilny z elementami zaopatrzonymi w końcówki CLICK System (używając teleskopowych wysięgników z łatwością umyjecie wysokie okna czy świetliki). Kolor: biały / turkusowy. Wyprodukowano w Europie.

Obustronny mop do okien Leifheit (51144)

Obustronny mop do czyszczenia okien, ram i narożników. Mop jest odpowiedni do czyszczenia wszelkiego rodzaju gładkich powierzchni szklanych. Szerokość mopa: 28 cm. Poduszka o wysokim stopniu absorpcji wykonana ze specjalnego mikro-włókna przyciąga i przechwytuje wszystkie nieczystości (łatwa do zdejmowania i prania w pralce bez zmiękczaczy tkanin). Kompatybilny z elementami zaopatrzonymi w końcówki CLICK System. Kolor: turkusowy.

Produkty alternatywne

2018 Copyright , UNSO Urszula Naworol, ul. Literacka 25/2, 01-864 Warszawa / Powered by Web Revolution