Odkurzacz do szyb Dry & Clean z dwoma głowicami ssącymi - CLICK System Leifheit 51004

Darmowa wysyłka Z gratisem Promocja

Odkurzacz do szyb Dry & Clean z dwoma głowicami ssącymi - CLICK System pozwala jeszcze łatwiej utrzymać porządek w domu.

Kod produktu: 51004 EAN: 4006501510044 Gwarancja: 2 Roczna gwarancja

Cena rynkowa 355 zł Twoja cena 200 zł Cena bez VAT 162,60 zł Sposoby dostawy
W magazynie > 10 szt.
31

Gwarancja dostawy
w czwartek W Twoim domu

Jako prezent dostaniecie od nas:

Leifheit odkurzacz do szyb jest teraz jeszcze bardziej praktyczny. Dysponuje dwoma wymiennymi głowicami z powierzchnią ssącą o szerokości 28 i 17 cm (ta druga dobrze sprawdza się przy myciu mniejszych okien). Korpus odkurzacza ma obniżoną wagę w stosunku do swych poprzedników, dzięki czemu manipu-lacja nim jest teraz znacznie łatwiejsza. Ponadto wydłużona została również żywotność baterii oraz zwiększona moc ssąca. Nowatorskie mycie okien dzięki elektrycznemu odsysaniu wody.
Odpowiedni do klasycznych okien, luster, pryszniców, kafelków. Mycie okien bez smug i niepotrzebnych kropel wody. Odkurzacz wykazuje maksymalną siłę ssącą dopiero przy kontakcie z powierzchnią.
Odessanie wody z trudno dostępnych miejsc może być wykonane z góry na dół, ukośnie, lub przez głowicę. Sensor stand by dla maksymalnego przedłużenia żywotności baterii – czas pracy ok. 35 min.
Nowy design pojemnika na wodę o pojemności 100 ml z dużym otworem dla łatwej manipulacji z odessaną wodą. Wygodne użytkowanie dzięki rezygnacji z kabla. Ładowarka i bateria Li-on (testowana dla 1000 cyklów nabijania) stanowią część zestawu. Kompatybilny z elementami zaopatrzonymi w końcówki CLICK System (używając teleskopowych wysięgników z łatwością umyjecie wysokie okna czy świetliki).

Specyfikacja:

  • Szeroka, gumowa powierzchnia stykowa głowicy: 28 cm i 17 cm
  • Moc ładowarki: 5 V
  • Napięcie przy działaniu baterii: 3,7 V
  • Kolor: biały / turkusowy
  • Wyprodukowano w Europie

Produkty alternatywne

2018 Copyright , UNSO Urszula Naworol, ul. Literacka 25/2, 01-864 Warszawa / Powered by Web Revolution