Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Airfresh WASH 500 SOEHNLE 68092

Nowość Z gratisem

Oddychaj w swoim domu pełną piersią bez szkodliwych wpływów smogu lub suchego powietrza z Airfresh WASH 500 SOEHNLE.

Kod produktu: 68092 EAN: 4006501680921 Gwarancja: 2 Roczna gwarancja

Cena rynkowa 1 082 zł Twoja cena 992 zł Cena bez VAT 806,50 zł Sposoby dostawy
W magazynie 2 szt.
25

Gwarancja dostawy
W poniedziałek W Twoim domu

Jako prezent dostaniecie od nas:

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Airfresh WASH 500 SOEHNLE

Idealne rozwiązanie dla alergików i nie tylko. Każdy kto ceni sobie oddech pełną piersią doceni urządzenie firmy SOEHNLE - Airfresh WASH 500, które jednocześnie oczyszcza i nawilża powietrze. Urządzenie doskonale sprawdza się w domach oraz biurach, gdzie oprócz zanieczyszczeń i szkodliwych pyłów obecnych w powietrzu dużą rolę odgrywa również klimatyzacja, która bardzo je wysusza. Airfresh WASH 500 posiada trzywarstwowy system filtrujący, który wychwytuje aż 85% procent wszystkich obecnych w powietrzu zanieczyszczeń o wielkości ponad 0,3 µm. Trójwarstwowy system składa się z filtracji wstępnej, filtra EPA oraz filtra z aktywnym węglem. System ten wykazuje 30-krotnie większą efektywność niż systemy bez filtru EPA. System filtrujący pozwala na usunięcie z powietrza włosów, sierści, pyłów, roztoczy oraz nieprzyjemnego zapachu. Funkcja nawilżacza działa natomiast na zasadzie odparowywania, jest więc niezwykle efektywna a zarazem bardzo higieniczna. Nawilżone powietrze jest dzięki temu równomiernie rozprowadzone po pomieszczeniu. Funkcja ta działa w przypadku Airfresh WASH 500 bez ogrzewania wody i bez wytwarzania widocznej pary wodnej. Urządzenie uwalnia do powietrza w czasie nawilżania o 99% mniej bakterii w porównaniu z nawilżaczami ultradźwiękowymi.

Sposób działania Airfresh WASH 500:

Airfresh WASH 500 zasysa powietrze z pomieszczenia. Jest ono przepuszczone przez trójwarstwowy system filtrujący. Po przejściu przez wstępną fazę filtracji, filtr EPA i aktywny węgiel, powietrze jest wzbogacone o molekuły wody i równomiernie rozprowadzone z powrotem do pomieszczenia. Zintegrowany czujnik wilgotności nieustannie monitoruje wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Poziom wilgotności jest pokazywany na wyświetlaczu. W zależności od zmierzonych wartości urządzenie automatycznie reguluje działanie wentylatora w taki sposób by osiągnąć optymalny poziom nawilżenia. Poziom nawilżenia można nastawić manualnie w zależności od własnych potrzeb i upodobań za pomocą funkcji ciągłego nastawienia (poziom wilgotności pomiędzy 40 a 80%). Po osiągnięciu wymaganego poziomu nawilżenia, lub przy opróżnieniu zasobnika z wodą, urządzenie zostanie automatycznie wyłączone. Kolejną możliwością działania jest działanie oparte o regulator czasowy (aż do 12 godzin), który można ustawić aż na 3 intensywności działania. Duży zdejmowany pojemnik na wodę ma pojemność 4 litrów. Ta ilość wody pozwala na nawilżenie powietrza w pomieszczeniu o powierzchni do 35 m². Na wyświetlaczu jest również widoczna kontrolka wskazująca na potrzebę wymiany systemu filtrującego (dostępny w naszym sklepie pod numerem 68105). Airfresh WASH 500 to urządzenie zalecane dla alergików. Posiada znak jakości Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) .

Cechy oczyszczacza i nawilżacza powietrza Airfresh WASH 500 SOEHNLE:

 • trójwarstwowy system filtracji: filtracja wstępna / filtr EPA / filtr z aktywnym węglem
 • system nawilżający: odparowywanie
 • możliwość ustawienia działania: automatyczne śledziennie parametrów powietrza / stałe ustawienie manualne / regulator czasowy
 • możliwość ustawienia 3 poziomów działania wentylatora
 • dobrze widoczne oznaczenia na wyświetlaczu nawet przy słabym oświetlaniu
 • łatwe czyszczenie i prosta wymiana filtra
 • posiada znak jakości Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF)

Parametry oczyszczacza i nawilżacza powietrza Airfresh WASH 500 SOEHNLE:

 • Optymalne czyszczenie i nawilżanie dla pomieszczeń o wielkości do: 35 m²
 • Pojemność pojemnika na wodę: 4 l
 • Przepływ powietrza do: 63,2 m3/h
 • Wydajność do: 200 ml/h
 • Głośność: 30 - 57 dB
 • Zużycie energii: 35 W
 • Rozmiary: 37,5 x 27 x 38,2 cm
 • Waga: 6,1 kg

Produkty alternatywne

2018 Copyright , UNSO Urszula Naworol, ul. Literacka 25/2, 01-864 Warszawa / Powered by Web Revolution