Nawilżacz powietrza Airfresh HYGRO 500 SOEHNLE 68093

Nowość Z gratisem

Odczuwasz negatywne skutki działania klimatyzacji? Airfresh HYGRO 500 SOEHNLE rozwiąże Twoje problemy z oddychaniem, przesuszeniem skóry i śluzówek.

Kod produktu: 68093 EAN: 4006501680938 Gwarancja: 2 Roczna gwarancja

Cena rynkowa 665 zł Twoja cena 575 zł Cena bez VAT 467,48 zł Sposoby dostawy
W magazynie 2 szt.
25

Gwarancja dostawy
W poniedziałek W Twoim domu

Jako prezent dostaniecie od nas:

Nawilżacz powietrza Airfresh HYGRO 500 SOEHNLE

Powietrze w zamkniętych pomieszczeniach, które są intensywnie ogrzewane lub w których korzysta się z klimatyzacji, bardzo często jest zbyt suche i szkodzi zdrowiu oraz samopoczuciu. Czasami nie ma możliwości poprawić parametrów powietrza w naturalny sposób, jak np. w nowoczesnych biurowcach, wówczas doskonale sprawdzi się nawilżacz powietrza Airfresh HYGRO 500. Nawilżacz działa na zasadzie odparowywania wody zawartej w zbiorniku. Działanie to jest nie tylko bardzo proste, ale również niezwykle efektywne i bardzo higieniczne. Nawilżone powietrze jest równomiernie rozprowadzone po pomieszczeniu. Działa bez ogrzewania wody i bez wytwarzania widocznej pary wodnej. Urządzenie uwalnia do powietrza w czasie nawilżania o 99% mniej bakterii w porównaniu z nawilżaczami ultradźwiękowymi.

Sposób działania Airfresh HYGRO 500:

Urządzenie zasysa powietrze z pomieszczenia a następnie odfiltrowuje duże zanieczyszczenia, takie jak włosy czy pył. Do oczyszczonego powietrza są następnie domieszane molekuły wody. Później jest ono równomiernie rozprowadzone w pomieszczeniu. Airfresh HYGRO 500 może działać w oparciu o trzy typy ustawień. Zintegrowany czujnik wilgotności nieustannie monitoruje wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Poziom wilgotności jest pokazywany na wyświetlaczu. W zależności od zmierzonych wartości urządzenie automatycznie reguluje działanie wentylatora w taki sposób by osiągnąć optymalny poziom nawilżenia. Poziom nawilżenia można nastawić manualnie w zależności od własnych potrzeb i upodobań (poziom wilgotności pomiędzy 40 a 75%). Kolejną możliwością działania jest działanie oparte o regulator czasowy (aż do 12 godzin), który można ustawić aż na 3 intensywności działania. Nawilżacz posiada duży zdejmowany pojemnik na wodę o objętości 4,9 litra. Pozwala to na utrzymanie optymalnego nawilżenia w pomieszczeniach o wielkości do 50 m². Po opróżnieniu zasobnika z wodą, urządzenie zostanie automatycznie wyłączone. Na wyświetlaczu jest również widoczna kontrolka wskazująca na potrzebę wymiany filtra (dostępny w naszym sklepie pod numerem 68104).

Cechy nawilżacza powietrza Airfresh HYGRO 500 SOEHNLE:

 • filtr absorpcyjny
 • system nawilżający: odparowywanie
 • możliwość ustawienia działania: automatyczne śledziennie parametrów powietrza / stałe ustawienie manualne / regulator czasowy
 • możliwość ustawienia 3 poziomów działania wentylatora
 • dobrze widoczne oznaczenia na wyświetlaczu nawet przy słabym oświetlaniu
 • łatwe czyszczenie i prosta wymiana filtra

Parametry nawilżacza powietrza Airfresh HYGRO 500 SOEHNLE:

 • Optymalne czyszczenie i nawilżanie dla pomieszczeń o wielkości do: 50 m²
 • Pojemność pojemnika na wodę: 4,9 l
 • Wydajność do: 400 ml/h
 • Głośność: 30 - 57 dB
 • Zużycie energii: 40 W
 • Rozmiary: 43,6 x 21,6 x 30 cm
 • Waga: 3,95 kg

Produkty alternatywne

2018 Copyright , UNSO Urszula Naworol, ul. Literacka 25/2, 01-864 Warszawa / Powered by Web Revolution